Ubezpieczenie OC - SWRN Ubezpieczenia

(22) 425 35 03
I
Zadzwoń:
Skontaktuj się z nami:
Ubezpieczenia
tel.
Skontaktuj się z nami
I
Zadzwoń:
Przejdź do treści
na życie
od 33 zł
na życie
od 56 zł
na życie
VIP
OC
w życiu prywatnym
NNW
turystyczne
karnet sportowy
inne

UBEZPIECZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ
Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy, jakie konsekwencje zwykłej nieuwagi mogą nas dotknąć w życiu codziennym.
Jadąc na rowerze, potrącisz pieszego lub doprowadzisz do kolizji z innym rowerzystą – jeśli obrażenia jego ciała okażą się poważne, grozi Ci zwrot kosztów leczenia, rehabilitacji, wypłata zasądzonej renty dożywotniej, nie wspominając o zwrocie kosztów naprawy drogiego niejednokrotnie roweru, smartfonu, zegarka...
Twój pies dotkliwie pogryzie dziecko sąsiada, zapomnisz odśnieżyć chodnik przed domem i przechodzień wskutek upadku dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu – wówczas to Ty zobowiązany będziesz, podobnie jak w pierwszym przykładzie, do zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji, renty.
Gdy Twoje dziecko wybiegnie nieoczekiwanie na szosę i kierowca pojazdu unikając potrącenia spowoduje kolizję drogową, w której uszkodzone zostaną drogie samochody – to do Ciebie ubezpieczyciele zwrócą się z regresem pokrycia kosztów napraw.
Gdy Twoje dziecko zaprószy ogień w pensjonacie…
W takich i wielu innych sytuacjach, możesz liczyć na ochronę finansową w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym.

PROSTY I SZYBKI PROCES PRZYSTĄPIENIA DO UBEZPIECZENIA:
01.

Wybierz intersujący Cię wariant ubezpieczenia z poniższego zestawienia i zatwierdź klikając w ikonę KUP ONLINE.
Wypełnij internetowo wniosek o przystąpienie do ubezpieczenia w 4 krokach.
02.

Zweryfikuj informacje zawarte w komplecie wniosków, które pobierzesz w 4 kroku zapisu do ubezpieczenia. Wydrukuj i podpisz deklaracje w oznaczonych miejscach i zwróć uwagę na oświadczenia.
03.

Wpłać składkę na Twoje dedykowane konto zakończone nr PESEL.
04.

Wyślij podpisane deklaracje na adres: SWRN, ul. Siedmiogrodzka 1 lok. 300, 01-204 Warszawa lub przekaż je naszemu Partnerowi (kontakt do niego znajdziesz w stopce niniejszej strony) w terminie umożliwiającym ich dostarczenie do SWRN przed deklarowaną datą przystąpienia do ubezpieczenia.
I.         KOGO CHORNI POLISA..
Ubezpieczenie chroni Cię przed konsekwencjami finansowymi szkód, które spowodujesz lub spowodują je:
Twoi bliscy np. dzieci, małżonek, partner życiowy – jeśli prowadzicie wspólne gospodarstwo domowe,
Osoby pomagające Ci w domu np. opiekunka do dziecka, pomoc domowa,
Twoje zwierzęta domowe np. pies.

II.         SUMA UBEZPIECZENIA
Do wyboru masz ochronę
z sumą 200 000 PLN lub 500 000 PLN.

DLACZEGO WARTO POSIADAĆ POLISĘ OC W TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM CONCORDIA:
za niezwykle niską składkę zapewniasz sobie i swoim bliskim bezpieczeństwo finansowe w sytuacjach związanych z życiem prywatnym,
jest dopasowana do Twoich potrzeb - możesz wybrać wariant z sumą ubezpieczenia 200 000 PLN lub 500 000 PLN, a także z rozszerzeniem ochrony o Pomoc Prawną,
odpowiedzialność w ramach amatorskiego uprawiania sportu (w tym sportów wysokiego ryzyka) i zalania, nie wymaga opłacenia dodatkowej składki.
III.         SKŁADKA
Miesięczna już od 28 zł.

IV.         PODSTAWOWE INFORMACJE O PRODUKCIE:
Ogólne Warunki Ubezpieczenia

V.          OCHRONA UBEZPIECZENIOWA ROZSZERZONA ZOSTAŁA O SZKODY:
1)  wyrządzone osobom trzecim w związku z amatorskim uprawianiem narciarstwa, snowboardu oraz sportów wysokiego ryzyka.
Definicja sportów wysokiego ryzyka - sporty motorowe i motorowodne, lotnicze (szybownictwo, baloniarstwo, spadochroniarstwo, lotniarstwo, paralotniarstwo, motolotniarstwo oraz wszelkie ich odmiany), żeglarstwo morskie oraz sporty walki, sporty motorowe lub motorowodne, powietrzne, speleologia, wspinaczka górska i skałkowa, rafting i wszystkie jego odmiany, nurkowanie przy użyciu specjalistycznego sprzętu, kitesurfing, heliskiing, heliboarding, skoki na gumowej linie, uczestniczenie w wyprawach survivalowych lub wyprawach do miejsc charakteryzujących się ekstremalnymi warunkami klimatycznymi lub przyrodniczymi typu pustynia, wysokie góry powyżej 5 500 m n.p.m., busz, bieguny, dżungla i tereny lodowcowe lub śnieżne wymagające użycia sprzętu zabezpieczającego lub asekuracyjnego.

2) powstałe w następstwie zalania mienia osób trzecich (szkody sąsiedzkie).
Definicja zalania mienia osób trzecich - niszczące oddziaływanie wody, pary lub innych płynów na mienie osoby trzeciej, powstałe w następstwie działania lub zaniechania Ubezpieczonego, lub w związku z posiadanym przez Ubezpieczonego mieniem.

VI.          PRZYKŁADY ZDARZEŃ OBJĘTYCH ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ TOWARZYSTWA UBEZPIECZENIOWEGO:
Podczas amatorskiego uprawiania sportu doprowadzisz do wypadku.
Weźmiesz udział w wydarzeniu organizowanym przez klub miłośników sportu. Jadąc na rowerze w peletonie, zachwiejesz się i przewrócisz kilku innych uczestników (szkody na osobie i w mieniu). Na miejsce zostanie wezwana karetka i nastąpi transport do szpitala. Po zleconych badaniach okaże się, że poszkodowani doznali licznych złamań kości, wstrząśnienia mózgu i uszkodzenia rdzenia kręgowego. Dodatkowo w karambolu uszkodzonych i zniszczonych zostało kilka markowych rowerów. Twoja polisa OC pokryje koszty leczenia i rehabilitacji poszkodowanych, a także zwróci koszt naprawy rowerów lub w przypadku, gdy naprawa nie będzie możliwa - zakupu nowych jednośladów.
Wybierzesz się z rodziną na lodowisko, a Twoje dziecko doprowadzi do upadku innego uczestnika zabawy.
Upadek spowoduje u niego złamanie kości w obrębie stawu biodrowego (szkoda na osobie) i rozcięcie kurtki, pęknięcie telefonu i połamanie okularów (szkoda w mieniu). Towarzystwo pokryje koszty leczenia i rehabilitacji poszkodowanego, a także zwróci koszty zakupu/naprawy odzieży, telefonu i okularów, które uległy uszkodzeniu. Pamiętaj, że za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice, a mogą się one przydarzyć wszędzie: w szkole, na basenie, podczas gry w piłkę, jazdy na rowerze, na placu zabaw itd. Poszkodowany zwróci się do Ciebie o zadośćuczynienie, a z pomocą przyjdzie ubezpieczyciel.
Przyjdzie do Ciebie kurier z przesyłką i pogryzie go pies.
Wpuścisz go na posesję, otwierając furtkę domofonem. Twój pies rzuci się na pracownika firmy kurierskiej i ugryzie go w rękę (szkoda na osobie). Poszkodowany będzie wtedy rościć do Ciebie o naprawienie szkody.
Towarzystwo pokryje koszty leczenia i rehabilitacji. Za szkody wyrządzone przez Twojego psa odpowiadasz Ty, a mogą być one związane nie tylko z pogryzieniem, ale ze spowodowaniem wypadku komunikacyjnego gdy pies wtargnie pod pojazd, a ten próbując go ominąć np. uderzy w ogrodzenie sąsiada (szkoda w mieniu). W takich sytuacjach poszkodowany również otrzyma wypłatę ze strony Twojego ubezpieczyciela.
Zalejesz sąsiada wodą.
Nastawisz pranie i udasz się na zakupy. Podczas Twojej nieobecności pralka się zepsuje i zacznie z niej wyciekać woda, która przedostanie się do mieszkania sąsiada i uszkodzi ściany, podłogę i meble (szkoda w mieniu). Sąsiad zwróci się do Ciebie o naprawienie szkody. Twoja polisa OC pokryje koszty naprawy zniszczonego mienia, a także koszty robocizny (ekipy remontowej). Zalanie sąsiada może również nastąpić w sytuacji nieumyślnego pozostawienia otwartych kurków w urządzeniach wodno-kanalizacyjnych na skutek przerwy w dopływie wody lub wycieku wody z takich urządzeń jak zmywarka, wirówka czy inne urządzenie podłączone do instalacji wodnej.
Twoja pomoc domowa doprowadzi do uszkodzenia mienia Twojego gościa.
Zaprosisz do swojego domu gości. Poprosisz swoją pomoc domową o podanie posiłków. Pani, którą zatrudniasz, podając gorącą zupę, wyleje ją na Twoją przyjaciółkę, powodując poparzenie (szkoda na osobie) i uszkodzenie odzieży (szkoda w mieniu). Twoja polisa OC pokryje koszty leczenia i zakupu odzieży. Osoby, które zatrudniasz jako pomoc domową, opiekunkę do dzieci, ogrodnika to również osoby objęte Twoją polisą OC. W przypadku wyrządzenia przez nich szkody na osobie trzeciej podczas wykonywania swoich obowiązków będą pokrywane z Twojej polisy.
SWRN
Ubezpieczenia
dla Ciebie
oferty ubezpieczenia.
Już dziś skorzystaj z najlepszej na rynku
Zabezpiecz życie swoje i swojej rodziny.
Menu
>
>
>
>
>
Kontakt do Nas
Telefon
Infolinia:
Email:
Adres:
(22) 425 35 03
(22) 401 72 36
ul. Siedmiogrodzka 1 / 300
01-204 Warszawa
Kontakt do Partnera
Imię i nazwisko / firma:
Telefon:
Email:
Dołącz do nas
Wybierz spośród ponad 40 wariantów.
Wróć do spisu treści